Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jak również zgoda na ich przetwarzanie. Wszelkie dane przekazane nam są przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień. Informacje są z naszej strony przekazywane podmiotom, które realizują dostawę zakupionych dóbr, firmą księgowym, dostawcy oprogramowania komputerowego oraz uprawnionym organom państwowym. W przypadku nie wyrażenia zgody i/lub nie podania danych, nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia.

Nasza firma nigdy nie udostępnia danych firmą trzecim w celach marketingowych.

Każda Osoba/Firma na w dowolnej chwili prawo do aktualizacji, przeniesienia lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych, jak również dostać ich kopię. Można tego dokonać poprzez panel klienta lub kontaktując się z nami. W związku z tym dane Użytkownika będą przetwarzane do czasu odwołania zgody przez Użytkownika.

Organem nadzoru, do którego Użytkownik ma prawo wnieść skargę jest Prezes Urzędu Ochrony danych Osobowych.

Podstawowym aktem prawnym, zgodnie z którym przetwarza się dane osobowe Użytkowników jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane zwyczajowo „RODO”.

Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego roweroteka.pl w związku z zakupami jest Firma Handlowo-Usługowa "Gładysz" Jan Gładysz, Karol Gładysz, Roman Gładysz Spółka Cywilna z siedzibą 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Józefa Cebuli 16.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl