Polecany produkt
Spodnie Endura Hummvee - czarny
Spodnie Endura Hummvee - czarny
259,00 zł 159,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Polityka prywatności

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jak również zgoda na ich przetwarzanie. Wszelkie dane przekazane nam są przetwarzane w celu obsługi i realizacji zamówień. Informacje są z naszej strony przekazywane podmiotom, które realizują dostawę zakupionych dóbr, firmą księgowym, dostawcy oprogramowania komputerowego oraz uprawnionym organom państwowym. W przypadku nie wyrażenia zgody i/lub nie podania danych, nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia.

Nasza firma nigdy nie udostępnia danych firmą trzecim w celach marketingowych.

Każda Osoba/Firma na w dowolnej chwili prawo do aktualizacji, przeniesienia lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych, jak również dostać ich kopię. Można tego dokonać poprzez panel klienta lub kontaktując się z nami. W związku z tym dane Użytkownika będą przetwarzane do czasu odwołania zgody przez Użytkownika.

Organem nadzoru, do którego Użytkownik ma prawo wnieść skargę jest Prezes Urzędu Ochrony danych Osobowych.

Podstawowym aktem prawnym, zgodnie z którym przetwarza się dane osobowe Użytkowników jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane zwyczajowo „RODO”.

Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego roweroteka.pl w związku z zakupami jest Firma Handlowo-Usługowa "Gładysz" Jan Gładysz, Karol Gładysz, Roman Gładysz Spółka Cywilna z siedzibą 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Józefa Cebuli 16.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl