Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Licznik bezprzewodowy Sigma ROX 12.0 GPS Sport Set

Dostępność: dostępny u nas w ciągu 3-7 dni
Cena: 1 999,00 zł 1999.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: SIGMA
Kod produktu: 621C-62661

Opis

Komputer rowerowy z odbiornikiem GPS, wyposażony w przejrzysty interfejs użytkownika oraz znakomite podzespoły sprzętowe jest połączeniem innowacyjnej nawigacji i profesjonalnego systemu treningowego.   Duże przyciski oraz elementy graficzne pozwalają na intuicyjne poruszanie się po menu. Ponadto, tak jak w smartfonie menu główne można wyświetlić w dowolnej chwili naciskając dedykowany przycisk. Dzięki pozostałym przyciskom znajdującym się poniżej oraz po bokach ekranu można swobodnie obsługiwać urządzenie nawet w rękawiczkach. Wbudowane Wi-Fi, szczegółowe mapy z szybkim wyznaczaniem tras oraz z liczne funkcje treningowe sprawiają że komputer rowerowy ROX 12.0 jest idealnym towarzyszem treningów oraz wycieczek.

Innowacyjna nawigacja

Cel trasy można wybrać podając adres, wprowadzając współrzędne, wyszukując „punkt zainteresowania” (POI) lub po prostu wskazując punkt na mapie. Dzięki temu system nawigacyjny zapewnia szerokie możliwości wyznaczania tras. Ponadto, do wyznaczonej trasy można dodawać punkty pośrednie. W czasie jazdy można też pomijać punkty nawigacyjne. Dostępna jest też wyjątkowa, zaskakująca funkcja „Draw my Route” (narysuj moją trasę). Na podstawie odręcznie narysowanej linii na mapie, komputer ROX 12.0 wyznacza odpowiednią trasę, którą można następnie zapisać lub bezpośrednio wykorzystać do nawigowania. Przy tworzeniu trasy są zawsze dostępne trzy opcje. Użytkownik może wybierać między najłatwiejszą, polecaną, najtrudniejszą oraz najkrótszą trasą. Natomiast preferencje dotyczące rodzaju dróg przejazdu (drogi rowerowe, ulice, drogi gruntowe) można wcześniej zdefiniować w profilu sportów. W komputerze ROX 12.0 są fabrycznie zainstalowane mapy 20 krajów Europy. Inne mapy obejmujące różne regiony świata można pobrać bezpłatnie.

Profesjonalny system treningowy

Komputer ROX 12.0 posiada system treningowy o szerokich możliwościach. W urządzeniu można dowolnie skonfigurować nawet sześć ekranów (podglądów wartości treningowych). Odpowiednio do liczby wartości wyświetlanych na stronie (od 1 do 10), system proponuje użytkownikowi różne układy graficzne ekranu. Łącznie dostępnych jest 30 wzorców widoków trening. Komputer można szybko dostosować do indywidualnych wymagań użytkownika. Korzystając z profilu sportu można dla każdego roweru indywidualne skonfigurować nie tylko widoki treningów, lecz także czujniki i opcje wyznaczania tras. Oprócz specyficznych współczynników opartych na mocy, takich jak TSS®, NP® i IF®, komputer rowerowy ROX 12.0 pozwala też na kontrolowanie wartości OCA i OCP miernika mocy Rotor 2INpower. Mierzone wartości mogą być wyświetlane zarówno jako liczby, jak i na wykresach. Komputer rowerowy ROX 12.0 SPORT współpracuje z czujnikami zgodnymi z protokołami ANT+ i BLE, dzięki czemu zapewnia dostęp do różnorodnych funkcji i informacji.

Łącze Wi-FiŁącze Wi-Fi

Łącze Wi-Fi pozwala na bezpośrednie przesyłanie tras i segmentów treningowych z portali Strava, Komoot, GPSies do komputera rowerowego ROX 12.0. Ponadto, korzystając z tego połączenia, można przesyłać własne trasy z programu DATA CENTER lub aplikacji SIGMA LINK do chmury SIGMA CLOUD. Transmisja danych poprzez interfejs Wi-Fi rozpoczyna się automatycznie, gdy tylko użytkownik zaloguje się do portalu treningowego. Dane treningowe są też dostępne bezpośrednio w chmurze SIGMA CLOUD i mogą być synchronizowane z aplikacją SIGMA LINK i programem DATA CENTER. Gdy w pobliżu nie ma dostępnej sieci Wi-Fi, jako punkt dostępu można wykorzystać smartfon.

Znakomite podzespoły sprzętowe

Wyświetlacz komputera rowerowego ROX 12.0 jest bardzo jasny, dlatego idealnie nadaje się do użytkowania na wolnym powietrzu. Nawet bez włączonego podświetlenia, dane są zawsze dobrze widoczne zarówno w pełnym słońcu, jak i przy słabym świetle. Ekran dotykowy można komfortowo obsługiwać w każdych warunkach. Urządzenie samodzielnie rozpoznaje padający deszcz, co zapobiega zablokowaniu ekranu przez krople.

Indywidualny wygląd

Komputer rowerowy jest oferowany w dwóch standardowych wersjach kolorystycznych, „szarej” i „białej”. Opcjonalnie, jako akcesoria są dostępne obudowy w innych kolorach. Każda opcjonalna wersja kolorystyczna   „pomarańczowa”, „błękitna” i „limonkowa” zawiera zestawy przycisków we wszystkich trzech kolorach.

Lista cech i funkcji

- różnorodne opcje wyznaczania tras

- szczegółowe mapy OSM

- fabrycznie zainstalowane mapy Europy

- bezpłatne pobieranie map regionów całego świata

- 30 widoków treningu

- segmenty Strava Live

- przygotowywanie treningów w urządzeniu

- rozszerzone funkcje mocy (TSS®, NP®, IF®)

- kompatybilny z Di2 oraz eTap

- kompatybilny z Rotor 2INpower (OCA, OCP)

- łącze WiFi do szybkiego przesyłania danych

- synchronizacja danych treningowych z oprogramowaniem DATA CENTER i aplikacją SIGMA LINK poprzez chmurę SIGMA       CLOUD

- bezpośrednie połączenie z serwisami Strava, Komoot, GPSies i TrainingPeaks

- 3-calowy wyświetlacz transrefleksyjny

- GPS i GLONASS

- szybki interfejs użytkownika

- wbudowana pamięć 8 GB

- możliwość rozbudowy przy użyciu karty MicroSD maks. 128 GB

- standardowe wersje kolorystyczne „szara” i „biała”

- dodatkowe wymienne obudowy w różnych kolorach dostępne jako akcesoria

- trzy zestawy kolorowych przycisków do każdej kolorowej obudowy

- czas pracy akumulatora do 16 godzin

- wymiary: 59 x 115 x 17 mm

- masa: 125 g

 

Zawartość opakowania ROX 12.0 SPORT Basic

Komputer rowerowy, uchwyt GPS, uchwyt GPS na kierownicę, kabel Micro-USB, materiały do montażu,

skrócona instrukcja obsługi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl